LETNÍ PROVOZ

Výdej na dolní jídelně 11:00 - 12:00

Uzavření jídelny 12:30

Pokladní hodiny 7:00 - 8:00, 10:30 - 12:30

Upozorňujeme strávníky platící inkasem, že v době letních prázdnin není inkaso strháváno a obědy se automaticky nepřihlašují. Strávníci si musí obědy zaplatit hotově nebo kartou na pokladně jídelny. Strávníci platící fakturou taktéž nemají automaticky přihlášeny obědy.

INFORMACE PRO MATURANTY

Studenti, kteří platili stravné inkasem, již mají přeplatky vráceny na účet, z kterého bylo inkaso strháváno. Studenti, kteří platili hotově, si přeplatky vyzvednou na pokladně jídelny do 28.6.2024.

VÝDEJNÍ DOBA

DOLNÍ JÍDELNA

Výdej obědů do jídlonosičů                                   10:30 – 11:00 hod.

Výdej pro cizí strávníky                                        11:00 – 12:00 hod.

Výdej obědů pro studenty a školské prac.           12:30 – 13:50 hod.

Uzavření jídelny                                                               14:15 hod.

HORNÍ JÍDELNA

Výdej pro žáky a studenty                                    11:00 – 13:45 hod.

UPOZORNĚNÍ PRO NOVÉ STRÁVNÍKY - STUDENTY

ČIPY A ISIC KARTY VYDANÉ VE ŠKOLE JE NUTNÉ NA POKLADNĚ AKTIVOVAT.

OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY

Žádáme strávníky o dodržování objednávací doby pro obědy č.2 a č.3
2 pracovní dny předem.

STRAVOVÁNÍ V DOBĚ NEMOCI

První den nepřítomnosti žáka ve škole, může být strava vydána do jídlonosiče a to v době 10:30 - 11:00.

Druhý a další dny nepřítomnosti nejsou považovány za pobyt žáka ve škole, a proto žák nemá nárok na zvýhodněné stravování a měl by si obědy odhlásit obvyklým způsobem.

ZAPOMENUTÍ ČIPU - TISK NÁHRADNÍCH STRAVENEK

Náhradní stravenky není možné tisknout na pokladně našeho zařízení.

Při zapomenutí čipu / ISIC karty použijte k tisku náhradní stravenky objednací boxy, které jsou umístěny na obou jídelnách.

Pro vytisknutí stravenky použijte své příjmení a jméno bez diakritiky a heslo pro stravu.cz. Pokud heslo neznáte, vyberte možnost PIN a zde zadejte den a měsíc narození ve tvaru DDMM. O obnovení hesla je možné kdykoliv zažádat na pokladně.

Děkujeme.

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY UKONČUJÍCÍ STUDIUM

Studentům/žákům (maturitní ročníky, 9. třídy ZŠ), kteří končí studium, bude případný přeplatek na stravném navrácen.
Pokud jste obědy platili inkasem - přeplatek bude zaslán zpět na účet.
V případě hotovostní platby si přeplatek vyzvedněte na pokladně jídelny v pokladních hodinách.
Čipy zakoupené v našem zařízení jsou vratné po dobu 3 měsíců od ukončení stravování a záloha za ně je po tuto dobu vratná, pokud je čip vrácen nepoškozen.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.