UPOZORNĚNÍ 26. - 28.10.2022

Upozorňujeme strávníky, že v době podzimních prázdnin 26. - 28.10.2022  z důvodu sanitárních dní nevaříme.

Všichni strávníci mají v těchto dnech obědy automaticky odhlášeny.

VÝDEJNÍ DOBA

DOLNÍ JÍDELNA

Výdej obědů do jídlonosičů                                   10:30 – 11:00 hod.

Výdej pro cizí strávníky                                        11:00 – 12:00 hod.

Výdej obědů pro studenty a školské prac.           12:30 – 13:50 hod.

Uzavření jídelny                                                               14:15 hod.

HORNÍ JÍDELNA

Výdej pro žáky a studenty                                    11:00 – 13:45 hod.

STRAVOVÁNÍ V DOBĚ NEMOCI

První den nepřítomnosti žáka ve škole, může být strava vydána do jídlonosiče a to v době 10:30 - 11:00.

Druhý a další dny nepřítomnosti nejsou považovány za pobyt žáka ve škole, a proto žák nemá nárok na zvýhodněné stravování a měl by si obědy odhlásit obvyklým způsobem.

ZAPOMENUTÍ ČIPU - TISK NÁHRADNÍCH STRAVENEK

Náhradní stravenky je možné si tisknout na objednacích boxech umístěných na jídelnách, na základě zadání Vašeho jména a hesla pro objednávání stravy online.

Prosíme, o využívání této možnosti, neboť vydávání na pokladně prodlužuje odbavení strávníků s jinými požadavky.

Děkujeme.

UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY PLATÍCÍ Z ÚČTU

Případné platby z účtu, prosím, neprovádějte poslední den v měsíce.

Děkujeme za pochopení.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.