LETNÍ PROVOZ - PRÁZDNINY

Upozorňujeme cizí strávníky, že v období letních prázdnin nebude platba inkasem prováděna - nebudou těmto strávníkům automaticky přihlášeny obědy.
Stravníci si musí obědy zaplatit v hotovosti na pokladně jídelny a obědy si nahlásit zde nebo využít objednání přes strava.cz / objednací box na jídelně.

VÝDEJNÍ DOBA - PRÁZDNINY

10:30 - 11:00 - VÝDEJ DO JÍDLONOSIČŮ

11:00 - 12:00 - VÝDEJ NA DOLNÍ JÍDELNĚ

12:30 - UZAVŘENÍ JÍDELNY

ŽÁDÁME O DODRŽOVÁNÍ STANOVENÝCH ČASŮ.

POKLADNÍ HODINY - PRÁZDNINY
7:00 - 8:00 a 10:30 - 13:00

Dále upozorňujeme, že v období 25.8. - 31.8.2022 bude z důvodu sanitárních dní jídelna uzavřena - NEVAŘÍME.

STRAVOVÁNÍ V DOBĚ NEMOCI

První den nepřítomnosti žáka ve škole, může být strava vydána do jídlonosiče a to v době 10:30 - 11:00.

Druhý a další dny nepřítomnosti nejsou považovány za pobyt žáka ve škole, a proto žák nemá nárok na zvýhodněné stravování a měl by si obědy odhlásit obvyklým způsobem.

ZAPOMENUTÍ ČIPU - TISK NÁHRADNÍCH STRAVENEK

Náhradní stravenky je možné si tisknout na objednacích boxech umístěných na jídelnách, na základě zadání Vašeho jména a hesla pro objednávání stravy online.

Prosíme, o využívání této možnosti, neboť vydávání na pokladně prodlužuje odbavení strávníků s jinými požadavky.

Děkujeme.

UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY PLATÍCÍ Z ÚČTU

Případné platby z účtu, prosím, neprovádějte poslední den v měsíce.

Děkujeme za pochopení.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.