Bambini Felici Che Giocano Con Il Pupazzo Di Neve Nella Stagione ...

ZMĚNY CEN STRAVNÉHO OD 1.2.2024

žáci do 6 let                                  32,- Kč

žáci 7 - 10 let                               32,- Kč

žáci a studenti 11 - 14 let            38,- Kč

žáci a studenti 15 a více let         43,- Kč

ostatní strávníci                         110,- Kč

Žádáme strávníky, kteří platí stravné inkasem z účtu, aby si co nejdříve navýšili limit platby na 1 000,-Kč (žáci) a 2 600,- Kč (cizí strávníci).

V prosinci bude strháváno inkaso na leden již za nové ceny pro cizí strávníky a v lednu bude za nové ceny strháváno studentům na únor.

Pokladní hodiny pro strávníky platící v hotovosti

7:00 - 8:00, 11:30-14:00

K přihlášení nového strávníka je potřeba mít vyplněnou přihlášku ke stravování + hotovost k zakoupení stravovacího čipu a obědů. Přihlášku ke stravování lze získat na pokladně jídelny nebo na našich stránkách pod záložkou ke stažení.

OBJEDNÁVÁNÍ STRAVY

Žádáme strávníky o dodržování obejdnávací doby 2 pracovní dny předem.

Stravování v době nemoci

V první den nepřítomnosti žáka může být oběd vydán do jídlonosiče v době od 11:15 - 11.30 hod.

Další dny nepřítomnosti nejsou považovány za pobyt žáka ve škole, a proto žák nemá nárok na zvýhodněné stravování a musí si obědy odhlásit obvyklým způsobem.

INFORMACE PRO STRÁVNÍKY UKONČUJÍCÍ STUDIUM

Žákům ( 9. třídy ZŠ), kteří končí studium, bude případný přeplatek na stravném navrácen.
Pokud jste obědy platili inkasem - přeplatek bude zaslán zpět na účet.
V případě hotovostní platby  si přeplatek vyzvedněte na pokladně jídelny v pokladních hodinách.
Čipy zakoupené v našem zařízení jsou vratné po dobu 3 měsíců od ukončení stravování a záloha za ně je po tuto dobu vratná, pokud je čip vrácen nepoškozen.

ZMĚNA CEN STRAVNÉHO OD 1.1.2023

CIZÍ STRÁVNÍCI            105 KČ

VÝDEJ OBĚDŮ OD 5.9.2023

Pro žáky a zaměstnance školy                                          11:40 – 13:40 hodin

Výdejní doba do jídlonosičů pro žáka 1.den nemoci       11:15 – 11:30 hodin

Cizí strávníci                                                                       11:15 – 11:30 hodin

PLATBA OBĚDŮ

STRÁVNÍKŮM, KTEŘÍ PLATÍ OBĚDY INKASEM JE STRAVA PŘIHLÁŠENA AUTOMATICKY. POKUD NEMÁTE ZÁJEM, JE NUTNO ODHLÁSIT TELEFONICKY V POKLADNÍCH HODINÁCH NEBO NA WWW.STRAVA.CZ.

STRÁVNÍCI, KTEŘÍ PLATÍ STRAVU HOTOVĚ SI STRAVU OBJEDNAJÍ NA WWW.STRAVA.CZ NEBO NA POKLADNĚ ŠKOLNÍ JÍDELNY. (Žádáme rodiče hotovostně platících žáků, aby si kontrolovaly stav svých objednávek na www.strava.cz PLATBU NA DALŠÍ MĚSÍC NEJPOZDĚJI K POSLEDNÍMU DNI PŘEDCHÁZEJÍCÍHO MĚSÍCE)

JEDNORÁZOVÉ PLATBY NA ÚČET ZAŘÍZENÍ ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ NEJSOU MOŽNÉ!!!

© 2013 Všechna práva vyhrazena.