O nás

Naše jídelna byla uvedena do provozu 1. 9. 1982 jako školní jídelna při Základní škole Kopaniny, Přerov. Dne 1. 1. 2009 byla jídelna sloučena se Zařízením školního stravování Přerov, Kratochvílova 30, jako její odloučené pracoviště Za Mlýnem 1.

Jídelna vaří teplé pokrmy pro žáky základních škol a školní pracovníky a dále vyhotovuje teplé i studené pokrmy pro děti mateřských škol a jejich pracovníky. Školní jídelna v současné době nabízí výrobu obědů žákům a pracovníkům Základní školy Za mlýnem 1, Základní školy a Mateřské školy Přerov, Malá Dlážka 4, Soukromé základní školy Acorn´s & John´s school s.r.o. U Bečvy 2, odloučené pracoviště Máchova 3. Dále jídelna poskytuje výrobu a dodávku přesnídávek, obědů a svačin pro děti a pracovníky Mateřské školy Kratochvílova 19, Mateřské školy Máchova 14, Mateřské školy Máchova 8, Mateřské školy Sokolská  26, Mateřské školy Na  Odpoledni 16, Mateřské školy Sluníčko s.r.o., Bajákova 18, Církevní školy Palackého 2833/17A. Zároveň nabízíme stravování dospělých strávníků.

U příležitosti různých významných dnů nebo svátků provádí naše jídelna prezentační akce na dané téma. Složením menu a výzdobou jídelny tak připomínáme našim strávníkům významné dny, svátky a tradice.

Jídelna rovněž nabízí soukromým nebo společenským institucím možnost stravy při pořádání jejich akcí, jako např. Mamut Tour, státní soutěž hasičských družstev, Všesokolský slet apod.

Zveme Vás do našeho zařízení a zaručujeme Vám příjemný gastronomický zážitek v pěkném, moderním prostředí naší jídelny. Těšíme se na Vaši návštěvu.

© 2013 Všechna práva vyhrazena.